ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Експерти розповіли про загрози для релігійної свободи у світі та віднесли Україну до світових лідерів у забезпеченні права на свободу совісті PDF Друк E-mail
19.02.2010 17:32
КИЇВ – Найбільше у світі утисків у вільному сповідуванні власної релігії зазнають християне. Така тенденція зберігається вже не один рік, поряд із тим фактом, що більшість людей у світі не мають права на свободу віросповідання чи практичної можливості його реалізувати. Такими словами президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський розпочав прес-конференцію на тему «Релігійна свобода в Україні і світі: виклики нового десятиліття», яка 18 лютого відбулась в Укрінформі.
Детальніше...
 
Голова Держкомнацрелігій: "Духовність не обкладається податками" PDF Друк E-mail
05.02.2010 08:21
КИЇВ – Проблеми і подальша гармонізація державно-конфесійних відносин – одне з пріоритетних завдань Уряду. Про шляхи вдосконалення процесів співробітництва держави і церкви кореспондент газети «Урядовий кур’єр» Олена Мамонтова розмовляла з головою Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрієм Решетніковим. "2009 рік став безпрецедентним за кількістю ухвалених рішень, що сприяють духовному відродженню та відновленню моральних пріоритетів", – заявив керівник Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
Патріарх Філарет закликає громадян взяти участь у голосуванні під час другого туру виборів й захистити Україну PDF Друк E-mail
26.01.2010 07:50
КИЇВ – Під час проповіді після літургії у Володимирському кафедральному соборі Києва 24 січня Предстоятель Київського Патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав громадян прийти 7 лютого на виборчі дільниці та віддати свій голос на захист України. Патріарх нагадав історію боротьби за незалежність України і наголосив на тому, що сьогодні, в час випробувань, треба зберегти отриманий нами дар, оскільки і в теперішній час проти незалежності України продовжується боротьба.
Детальніше...
 
Представники Уряду, Парламенту та громадськості проаналізували стан та тенденції державно-конфесійних відносин в Україні у 2009 році PDF Друк E-mail
12.01.2010 11:39
КИЇВ – Суспільно-важлива діяльність Церков знаходить розуміння з боку нинішнього Уряду, який вбачає одним із своїх пріоритетних завдань забезпечення свободи совісті для усіх громадян та створення належних умов для діяльності релігійних організацій. Про це заявив голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрій Решетніков під час прес-конференції в Укрінформі на тему "Стан та тенденції державно-конфесійних відносин в Україні у 2009 році". У цьому заході також взяли участь голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць та народний депутат України Павло Унгурян.
Детальніше...
 
Уряд пропонує партнерську модель відносин Церкви і держави, – голова Держкомнацрелігій PDF Друк E-mail
25.12.2009 07:06
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – На зустрічі із правлячими єпископами єпархій УГКЦ, УАПЦ, УПЦ-КП та пасторами християнських протестантських Церков Івано-Франківської області голова Державного комітету України у справах національностей і релігій Юрій Решетніков поінформував про досягнення Кабінету Міністрів України за останні два роки. Він також заявив, що Уряд пропонує партнерську модель відносин Церкви і держави.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС