ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Уряд пропонує партнерську модель відносин Церкви і держави, – голова Держкомнацрелігій PDF Друк E-mail
25.12.2009 07:06
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – На зустрічі із правлячими єпископами єпархій УГКЦ, УАПЦ, УПЦ-КП та пасторами християнських протестантських Церков Івано-Франківської області голова Державного комітету України у справах національностей і релігій Юрій Решетніков поінформував про досягнення Кабінету Міністрів України за останні два роки. Він також заявив, що Уряд пропонує партнерську модель відносин Церкви і держави.
Детальніше...
 
Міністр Василь Князевич: “Наше суспільство має бути здоровим і фізично, і духовно, тобто вести здоровий та моральний спосіб життя” PDF Друк E-mail
14.12.2009 16:53
КИЇВ – Міністр охорони здоров'я Василь Князевич 10 грудня взяв участь у засіданні Громадської ради при МОЗ України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Міністр подякував членам Громадської ради за плідну роботу протягом поточного року та висловив сподівання на ще більш плідне співробітництво між медичною та релігійною спільнотами задля підготовки пропозицій у сфері охорони здоров'я.
Детальніше...
 
Комісія з забезпечення реалізації прав релігійних організацій має стати “майданчиком” для ухвалення складних політичних рішень, – Іван Васюник PDF Друк E-mail
27.11.2009 14:10
КИЇВ – Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник висловив переконання, що засідання Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій повинні стати не місцем надання чергових малоефективних доручень, але своєрідним “майданчиком”, де будуть ухвалюватись політичні рішення для розв’язання складних питань. Про це він заявив на черговому засіданні Комісії, яке відбулось 26 листопада 2009 року у Будинку Уряду.
Детальніше...
 
У найближчій перспективі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зосередить увагу на утвердженні моральності у суспільстві PDF Друк E-mail
27.10.2009 05:14
Учасники української делегації коментують результати єрусалимського засідання Ради
 
ЄРУСАЛИМ-КИЇВ – Виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Державі Ізраїль завершилось 20 жовтня відвіданням представниками конфесій України єрусалимських святинь та визначних місць Святого міста. Вони оглянули стару частину Єрусалиму, яка до цього часу зберігає подих історії, помолились у Стіни плачу та відвідали храми. На завершення глави і представники Церков і релігійних організацій відвідали Яд ва-Шем – єврейський національний меморіал Катастрофи (Голокосту) і Героїзму. З метою більш повної уяви про результати цьогорічного засідання Інститут релігійної свободи попросив поділитися враженнями самих його учасників.
Детальніше...
 
В Україні закладається основа для партнерських відносин Держави і Церкви – Юрій Решетніков PDF Друк E-mail
28.08.2009 10:15
КИЇВ – Голова Державного комітету у справах національностей та релігій відзначив, що в Україні відсутні системні порушення релігійної свободи. Більш того, нова законодавча база в сфері свободи віросповідання, яка розробляється Комітетом, закладає основу для партнерської моделі державно-конфесійних відносин в Україні. Про це Юрій Решетніков заявив 27 серпня 2009 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ, присвяченій звіту за 100 днів його роботи на посаді голови Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС