ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України.
Представники церков і релігійних організацій обговорили перспективи вдосконалення законодавства України в сфері військового капеланства.
Обговорення стосувалося стану реалізації Національної стратегії щодо наркотиків до 2020 року.
Багатоманіття волонтерських ініціатив і капеланів-добровольців із протестантських церков обумовлюють необхідність систематизації та упорядкування цієї діяльності в Збройних Силах України.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак вважає, що церква має стати консолідуючою силою для єднання українського народу.
Виступ Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, Старшого єпископа УХЄЦ Леоніда Падуна на Національній зустрічі представників релігійних чи заснованих на переконаннях громад за ...
У Києві за підтримки ОБСЄ та Мінкультури відбулася національна зустріч, присвячена подальшому розвитку міжрелігійного діалогу заради миру та безпеки релігійних та інших громад.
Представники церков і релігійних організацій розкритикували протягування поправки до трудового кодексу на захист сексменшин, що відбулося у незаконний спосіб під тиском керівництва держави та європейських ...
Стратегія ВРЦіРО дасть змогу підготувати механізм залучення релігійних організацій до протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.
Керівники релігійних об’єднань України визначили свою позицію щодо конституційного процесу та низки законодавчих ініціатив, які викликали резонанс у суспільстві.
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
УкраїнськаРусский

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС