Logo
Menu

В Росії затверджено порядок реєстрації, відкриття та закриття представництв іноземних релігійних організацій

17:55
1276

МОСКВА, Росія – Міністерство юстиції Росії затвердило Порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій. Даним документом також затверджені зразки свідоцтва про реєстрацію представництва іноземної релігійної організації та реєстру представництв, відкритих в Російській Федерації.

Відповідний наказ Мін'юсту Росії № 62 від 3 березня 2009 року буде застосовуватися з дати визнання такою, що втратило силу, Постанови Уряду Росії «Про порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій» від 02.02.1998 року № 130.

Документ передбачає, що релігійна організація, створена за межами Росії відповідно до законодавства іноземної держави, може відкрити в Російській Федерації відокремлений підрозділ самостійно або разом з іншими іноземними релігійними організаціями за взаємною згодою. При цьому таке представництво не є юридичною особою і діє від імені та за дорученням іноземної релігійної організації, ґрунтуючись на наданих їй повноваженнях.

Слід зазначити, що відповідно до затвердженого Порядку представництва не можуть займатися культовою та іншою релігійною діяльністю. Також на них не поширюється статус релігійного об'єднання, встановлений законодавством Російської Федерації. Персонал представництва призначається і замінюється іноземною релігійною організацією з числа іноземних громадян в межах чисельності, узгодженої з Мін'юстом Росії при реєстрації представництва, а також з числа громадян Російської Федерації у відповідності до чинного законодавства.

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua      

Джерело: Мін'юст РФ

Institute for Religious Freedom
irs.in.ua

Follow us for getting breaking news on Facebook and Twitter.

Read also on this topic