ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Всесвітня Рада Церков визначилася з двома кандидатами на пост генерального секретаря цієї організації
02.07.2009 11:15
ЖЕНЕВА, Швейцарія – У поширеній офіційній заяві Всесвітньої Ради Церков кандидатами на пост генерального секретаря Ради названі імена пастора Парка Сеонг-вон, професора пресвітеріанської семінарії в місті Кенсан (Південна Корея), і пастора Олафа Фюксе Твейта, генерального секретаря Ради з екуменічних і міжнародних відносин Церкви Норвегії (лютеранської). Спеціальний відбірковий комітет Ради вибрав цих кандидатів зі списку шести претендентів.
Детальніше...
 
Робоча група при Держкомнацрелігій завершила попередню підготовку нової редакції Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”
01.07.2009 12:38
КИЇВ – 30 червня 2009 року за участі голови комітету Юрія Решетнікова відбулось засідання Робочої групи при Державному комітеті України у справах національностей і релігій з розробки нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Фахівці, експерти та представників конфесій провели заключну зустріч з метою обговорення окремих деталей підготовленого законопроекту перед його поданням на погодження до міністерств і відомств.
Детальніше...
 
Представники різних парламентських комітетів закликають мера Києва передати приміщення костелу Св.Олександра у власність католицькій парафії
01.07.2009 08:13
КИЇВ – Народні депутати України з різних парламентських комітетів, представники фракції Блоку Юлії Тимошенко, підтримали ініціативу щодо необхідності передачі  костелу Св.Олександра і його допоміжних споруд у власність римсько-католицькій релігійній громаді в місті Києві. Цього тижня вони спрямували спільне депутатське звернення до Київського міського голови Леоніда Черновецького з відповідним проханням.
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання Експертної ради Держкомнацрелігій з питань свободи совісті
29.06.2009 16:57
КИЇВ – 26 червня 2009 року у Києві відбулось чергове засідання Експертної ради з питань свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій. Зустріч фахівців державних органів влади, експертів громадських організацій та представники наукових кіл України проходила під головуванням голови Комітету.
Детальніше...
 
Інститут релігійної свободи розробив юридичну консультацію для віруючих та церков щодо порядку проведення публічних мирних заходів
26.06.2009 11:36
КИЇВ – Юридична консультація, яку оприлюднив 26 червня 2009 року Інститут релігійної свободи, має на меті допомогти релігійній спільності правильно застосовувати чинне законодавство України під час організації публічних мирних заходів. Фахівці ІРС роз’яснюють порядок проведення публічних релігійних обрядів, ходів і церемоній, зібрань духовно-просвітницького чи євангелізаційного характеру тощо, які проводяться за ініціативи віруючих громадян або Церков і релігійних організацій як юридичних осіб.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 241 з 268

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Звернення Ради Церков напередодні другого туру виборів Президента України
Закликаємо всі політичні сили не провокувати насильство та не поширювати ворожнечу у медіа, утриматись від агресії та персональних образ, не піддаватися на провокації і зберігати громадський порядок.
Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС