ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Глава Міноборони України: Голос Церкви сьогодні важливий як ніколи! PDF Друк E-mail
11.03.2014 18:38

     Ігор Тенюх подякував Церквам за підтримку української армії
 
КИЇВ – Збройні Сили України з великою шаною і повагою ставляться до священнослужителів церков і релігійних організацій, які виконують важливу духовну місію в суспільстві.

Про це йдеться у зверненні в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха, яке  10 березня 2014 року направлено головам найбільших українських Церков, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Висловлюю слова поваги за ті зусилля, які проявляє Церква з метою підтримки Збройних Сил України та всього українського народу. Особливого значення це набуває в теперішній період надзвичайного загострення відносин між сусідськими народами, в період збройної агресії, яка здатна зламати хиткий мир в регіоні і провести поділ у душах людей, що потім може лікуватися десятиліттями”, – зазначає глава вітчизняного оборонного відомства.

За словами в.о. Міністра оборони України, внутрішній мир і злагода є передумовою мирного життя і сильного суспільства. Це стосується насамперед релігійної сфери.

“Не розбіжності, а взаємодія між віруючими мають переважати в нашому житті. Приклади такої взаємодії подали священики, що сьогодні виконують свій душпастирський обов’язок серед військовослужбовців у Криму. Голос Церкви зараз важливий як ніколи. Його слухають віруючі і невіруючі, воїни і члени їхніх сімей, працівники Збройних Сил України і цивільне населення, яке проживає біля пунктів дислокації військових частин”, – йдеться у зверненні.

“Просимо Вас не зупинятися на обраному шляху а й надалі поширювати серед віруючого люду прагнення служіння Богові через службу Україні”, – підкреслив в.о. Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Як повідомляв ІРС, Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України закликала усіх громадян України згуртуватися, підтримувати та допомагати один одному у справі протидії російським загарбникам.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС