ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Парламентарі, урядовці, посли разом молилися за дітей та всю Україну (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
01.06.2017 21:04

 

У Києві відбувся 6-й Національний Молитовний сніданок, який об’єднав у молитві до Бога парламентарів, міністрів, керівників правоохоронних органів, послів, громадських активістів, бізнесменів, іноземних гостей та ієрархів Церков.

Захід відбувся вранці 1 червня в «Українському Домі» за участі Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, повідомляє Інституту релігійної свободи.

Представники влади почергово молилися за різні аспекти суспільного життя українців. Зокрема, за справедливий мир і перемогу над російським агресором, за дітей і їх батьків, за мудре керівництво державою. Особливою темою виступів і молитов стали діти, адже захід відбувався у Міжнародний День захисту дітей.

Міністри та представники різних парламентських фракцій і політичних сил молилися разом, просили один у одного прощення, шукали Божої допомоги для єднання заради доброго майбутнього України.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у своєму виступі зауважив, що Україна може не лише пишатися міжконфесійним миром і порозумінням різних конфесій, але й активною їхньою співпрацею.

Хочу відзначити активну роботу, яку проводить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Така єдність зміцнює нашу державу. ВРЦіРО демонструє усьому світові, що діалог і співпраця між представниками різних релігій можлива, і вона в найбільшій мірі сприяє розвитку Української держави. Я вдячний вашим спільнотам за духовну і гуманітарну підтримку та допомогу воїнам, які боронять незалежність України та спокій всього вільного світу, за допомогу переселенцям, постраждалим від російської агресії у Криму та на Донбасі. Я дякую за мужню та жертовну працю військових капеланів, – наголосив голова парламенту.

 

У свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму виступі зазначив:

Та молитва, яка була звершена в цій залі рік назад, допомогла нам в складних питаннях. Іноді ми роз’єднані, нам не вистачає мудрості. Але на наших плечах лежить велика відповідальність за нашу прекрасну європейську країну. Ми маємо бути єдині, щоб в нашу державу прийшов мир та процвітання. І на цьому шляху нам допоможе віра та щира молитва.

Секретар РНБО Олександр Турчинов поділився з учасниками Біблійним cловом:

Господь нам каже: не бійтесь! Якщо ваша справа правильна і праведна Бог з нами. А якщо Бог з нами чого нам боятися? Нам потрібно молитися і працювати це формула, яка відродила багато провідних сучасних країн світу. Для цього потрібна любов в серці і віра, яка перемагає все.

 

“Нам треба більше любити один одного, більше довіряти один одному і більше співпрацювати один з одним”, – зазначила лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона попросила пробачення у своїх колег по парламенту за образи минулого та закликала усіх присутніх до прощення і примирення.

Молитовний сніданок завершився заключною настановою для усіх учасників від Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, єпископа Михайла Паночка, а також спільною молитвою «Отче наш» під проводом дітей.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС