ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян (ФОТО) PDF Друк E-mail
09.06.2017 13:41
Фото: Оргкомітет Ходи / vrciro.org.ua
 

«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Акцію ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Глави і віруючи різних конфесій об’єдналися, щоб привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, звернути увагу на проблему сирітства та неналежного соціального захисту вагітних жінок, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини, повідомляє Інститут релігійної свободи.Щороку кількість охочих долучитися до цієї заходів на захист дітей і сімї зростає. По оцінкам журналістів цього разу у Ході взяло участь кілька тисяч учасників. Паралельно із цим заходи на підтримку сімї тривали на Поштовій площі та в інших частинах Києва, які в ці дні сумарно відвідало біля 40 тисяч городян.

Музичний флеш-моб на початку Ходи, на Софіївській площі, та святковий концерт і розваги після її завершення, у Маріїнському парку, не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Дружня атмосфера, урочисте оформлення, конкурси і розваги додали цій події відчуття справжнього свята сімї.

На сім’ю сьогодні чиниться великий тиск і супротив. А це свідчить про те, що людство у своїй історії наближається до небезпечної лінії, і ми не повинні цього дозволити, − наголосив у своїй промові Головуючий у Раді Церков єпископ Михайло Паночко.

Він нагадав присутнім, що згідно Святого Писання автором і творцем сім’ї є ні людина, ні наука, ні релігія, а Сам Бог. Всевишній Господь створив чоловіка і жінку за образом і подобою Своєю, і благословив їх, і настановив їх народжувати дітей і володарювати на землі.


Як повідомив Оргкомітет Ходи, сьогодні в  Україні понад  70 000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 100 000 постійно або тимчасово живуть в інтернатах навіть при живих батьках. Не вистачає просвітницьких програм, тому молоді батьки часто не знають, звідки беруться діти, як триває вагітність і пологи, які є ризики, і що робити з дитиною після її народження. А зіштовхуючись з жорсткою реальністю, перекладають відповідальність на інтернат.

На переконання організаторів, звідси ж нерозуміння цінності інституту сім'ї та спроби  нав'язати гомосексуалізм та одностатеві шлюби як норму. Насправді це наслідок особистого вільного, але помилкового вибору людини та прояв глибоко вкоріненого у ній гріха. Тому одне з головних завдань Церков і релігійних організацій – доносити високі моральні принципи у всі сфери суспільного та особистого життя людей.

До усіх  моральних проблем додаються негативні наслідки конфлікту на Сході, де діти переживають стрес, втрачають батьків і калічаться. Тому Всеукраїнська хода на захист дітей і сімей, яка відбулася 3 червня в Києві, стала для зацікавлених Церков, конфесій і громадських організацій відправною точкою до єднання навколо подолання цих проблеми, до початку комплексних заходів їх розв’язання, до початку змін в Україні.

 

Як повідомляв ІРС, напередодні ходи Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла Відкрите звернення на захист сім’ї та дітей з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня).

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС