ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Черговий Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркіян Трофим’як: “Діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути” PDF Друк E-mail
28.10.2009 07:51
По завершенні виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі черга виконувати функції Головуючого у Раді перейшла до керуючого справами, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископа Маркіяна Трофим’яка. У перші дні роботи нового Головуючого у Раді Інститут релігійної свободи задав єпископу Маркіяну кілька питань про результати засідання та про перспективи діяльності Ради у найближчому майбутньому.
 

Єпископ Маркіян поділився з ІРС своїми враженнями від поїздки: “Вперше засідання Ради проходило так далеко від Києва, однак перебування на Святій Землі створило особливу атмосферу зустрічі глав Церков і релігійних організацій України. Ми досконало усвідомлювали те, що знаходимося на тій землі, де Ісус Христос ступав 2000 років тому, що надало натхнення для плідної роботи протягом засідання”.

Новий Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій зауважив: “Ми бачимо, що діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути”.
 
На запитання ІРС про плани Ради на майбутнє Маркіян Трофим’як відповів, що “Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій буде розвити співпрацю з Президентом та з Прем’єр-міністром України, особливо з профільними міністерствами та відомствами”, з якими конфесії можуть співробітничати у своїй суспільно-важливої діяльності. Він підкреслив, що “основною думкою, яка пролунала під час робочого засідання Ради в Єрусалимі, це необхідність зосередження уваги на проблемах утвердження моральності в українському суспільстві, котра дійсно є підставою всього”. 
 
“Тому найближчі півроку Рада буде особливо акцентувати на аспектах моральності – тих, хто при владі, тих, хто прагне влади, і закликати до моральності тих, хто у тій чи інший спосіб впливає на долі людей. Зокрема мова йде про представників бізнесу та підприємців, щоб вони володіли своїм капіталом на принципах моралі та не робили кривди іншим”, – зауважив єпископ.

З метою більш повної уяви про результати цьогорічного засідання Інститут релігійної свободи представив коментарі самих його учасників – членів делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, які поділились своїми враженнями від поїздки на Святу Землю.

 


Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua


Читайте усі репортажі про виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі від19-20 жовтня 2009 року
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС