ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В Тбілісі невідомі напали на будівлю церкви та обстріляли її з вогнепальної зброї PDF Друк E-mail
20.02.2009 00:27

ТБІЛІСІ, Грузія – Нещодавно місцева християнська громада «Слово життя» у Тбілісі зазнала нападу з боку невідомих релігійних фанатиків, які вирішили у нічний час здійснити акт наруги над культовою будівлею. Спочатку було зірвано хрест з вхідних дверей церкви, після чого у будівлю церкви та вхідні двері було здійснено шість пострілів з пістолету типу ПСМ.

Як відзначають очевидці, інцидент стався на ранок 13 лютого 2009 року у міському районі Плато близько 3:05, коли у приміщеннях церкви були тільки чергові, тому на щастя ніхто не постраждав. Вранці поліція Тбілісі здійснила огляд місця злочину та порушила кримінальну справу по даному факту. В теперішній час триває слідство, яке має встановити коло причетних до цього злочину осіб. Про напад на церкву було поінформовано апарат омбудсмена Грузії, а також Асоціацію християнських юристів Грузії.

Зі свого боку пастор християнської громади «Слово життя» у місті Тбілісі Мамука Джебісашвілі висловив подив та нерозуміння тих причин і мотивів, які підштовхнули винних осіб посягнути на святе місце – будівлю церкви. При цьому віруючи різних протестантських церков Грузії очікують на швидке розслідування цього інциденту. Зокрема місцеві жителі відзначають, що у цьому районі Тбілісі спостерігається найбільш низьке розкриття злочинів правоохоронними органами, тому вони жадають від представників державної влади Грузії вжиття належних заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час реалізації ними права на свободу віросповідання.

 

Інститут релігійної свободи
www.irs.in.ua

По матеріалам www.wolgeorgia.org

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС