ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Звернення Всеукраїнської Ради Церков з нагоди 20-річчя відновлення державної незалежності України PDF Друк E-mail
27.09.2011 13:05
Ми, члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, представляємо вісімнадцять віросповідних напрямків (конфесій) трьох світових релігій. Ми різні – але нас об’єднує віра у Всевишнього і любов до землі, на якій ми живемо, до нашого спільного дому – незалежної держави Україна.
Детальніше...
 
Резолюція Круглого столу "Педагог-християнин у сучасній школі" PDF Друк E-mail
02.08.2011 17:37
Учасники Круглого столу «Педагог-християнин у сучасній школі» – керівники і представники громадських організацій педагогів-християн – звертаються до священноначалля християнських Церков України з проханням звернути додаткову увагу на духовну підтримку педагогів-християн, а також на важливість благословення талановитої молоді на навчання у педагогічних вузах і подальшої роботи у навчальних закладах України.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до Президента України Віктора Януковича (повний текст) PDF Друк E-mail
21.04.2011 14:33
Президенту України
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) засвідчуємо Вам нашу повагу та бажання продовжити традицію діалогу і співпраці Всеукраїнської Ради Церков з Главою Української держави.

Державно-конфесійні відносини є важливою складовою державотворчого процесу та розвитку громадянського суспільства. ВРЦіРО протягом часу своєї діяльності стала провідною інституцією в сфері міжконфесійного, суспільно-релігійного та державно-церковного діалогу в Україні.
Детальніше...
 
Парламентарі вимагають від Президента В.Януковича відновити нормальні державно-церковні відносини PDF Друк E-mail
16.02.2011 16:46
Ми, народні депутати України, глибоко занепокоєні стрімким погіршенням ситуації в нашій державі із забезпеченням одного з основних прав людини – права на свободу совісті та віросповідання. Незважаючи на непідкріплені реальними діями декларації про рівне ставлення до всіх конфесій, про те, що всі церкви для держави «рівні і водночас рідні», влада всюди демонстративно порушує визначений законодавством принцип рівності всіх конфесій, надаючи перевагу лише одній з них.
Детальніше...
 
Звернення учасників Круглого столу до керівництва держави щодо проблем взаємовідносин влади та Церков PDF Друк E-mail
11.02.2011 11:52
Цьогоріч виповнюється 15 років роботи постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», який збирає на свої засідання керівників релігійних організацій, їх повноважних представників, а також представників державних органів влади і громадських організацій, науковців, політиків, журналістів, провідних експертів у сфері державно-церковних відносин.
Детальніше...
 
Звернення Архієрейського Собору УПЦ Київського Патріархату до Президента України PDF Друк E-mail
24.01.2011 10:03
З глибоким занепокоєнням в Українській Православній Церкві Київського Патріархату сприйняли зафіксоване Указом Президента № 24/2011 Ваше доручення Міністерству культури України та Міністерству юстиції України до 1 лютого 2011 р. внести до Кабінету міністрів України проект Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (нова редакція) для подальшого внесення  цього проекту до Верховної Ради України.
Детальніше...
 
Звернення народних депутатів України до Президента України відносно політики влади по дискримінації українських церков PDF Друк E-mail
17.01.2011 14:32
Ми, народні депутати України, глибоко стурбовані підтримкою Вами як главою Української держави, а також очолюваною Вами владою в цілому, лише однієї релігійної організації – Української Православної Церкви в підпорядкуванні Московського Патріархату (УПЦ-МП). При цьому, всупереч нормам Конституції та Законів України, інші релігійні організації, що об’єднують мільйони українців, зазнають демонстративної зневаги та дискримінації з боку влади.
Детальніше...
 
Заява Патріарха Філарета про план знищення Київського Патріархату PDF Друк E-mail
31.12.2010 13:55
Напередодні святкових днів не хотілося б говорити про прикрі речі, але стрімкий розвиток подій та посилення тиску на Київський Патріархат примушують це робити.

З відповідальністю заявляю – в Україні є намагання реалізувати масштабний план з розвалу та знищення Київського Патріархату.

Цей план створений у Москві та запропонований Московським патріархом Кирилом і його підлеглими для реалізації в Україні. Головна роль у цьому плані відведена органам державної влади.
Детальніше...
 
Звернення Української Православної Церкви щодо можливої легалізації в Україні грального бізнесу PDF Друк E-mail
27.12.2010 14:04
У 2009 році, в тому числі і на прохання Української Православної Церкви, влада заборонила в Україні гральний бізнес. Ця подія була позитивно сприйнята як релігійними організаціями України, так і суспільством в цілому. Нещодавно Міністерство фінансів України підготувало та оприлюднило на власному сайті Законопроект «Про азартні ігри» та ініціює відродження в Україні грального бізнесу, мотивуючи це потребою наповнювати бюджет.
Детальніше...
 
Резолюція круглого столу на тему "Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей" PDF Друк E-mail
20.12.2010 16:15
Учасники Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей», який відбувся у Києві за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера та за участі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Інституту релігійної свободи, представників органів влади та експертів, з метою привернути увагу державних, громадських інституцій, політичних партій та всієї громадськості прийшли до наступного.
Детальніше...
 
Глава УГКЦ Любомир Гузар звернувся до Президента В.Януковича із закликом зберегти НЕК з питань захисту суспільної моралі PDF Друк E-mail
15.12.2010 11:27
Ознайомившись з Вашим Указом № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», бажаю звернутися до Вас стосовно норми 7.7 цього Указу: «Вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі», – та висловити свої зауваження і пропозиції.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Еmail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС