ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Діалог та забезпечення рівності конфесій є запорукою гармонійних державно-церковних відносин – результати Круглого столу PDF Друк E-mail
23.12.2010 15:19
КИЇВ – 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українського дому» круглий стіл на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». У заході взяли участь представники конфесій, Адміністрації Президента України, Держкомнацрелігій і громадських організацій, народні депутати України, експерти та журналісти. 
Детальніше...
 
Ганна Герман: “Держава сьогодні однаково рівно ставиться до всіх Церков в Україні” (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
23.12.2010 11:10
КИЇВ – В Адміністрації Президента заявляють, що держава однаково ставиться до всіх Церков в Україні. Про це сказала заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, виступаючи 20 грудня під час круглого столу «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». Вона висловила переконання, що “в Україні немає міжконфесійних воєн”.
Детальніше...
 
Єпископ Маркіян Трофим’як: “Релігійна спільнота України не стоїть осторонь такого ганебного і страшного явища як аборти” PDF Друк E-mail
23.09.2010 13:55
КИЇВ – Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Маркіян Трофим’як виступив на урочистому відкритті IV Національного конгресу з біоетики, яке відбулось 20 вересня у Національній філармонії України. У своєму вітальному слові єпископ Маркіян наголосив на безумовній важливості Конгресу.
Детальніше...
 
Політична стабільність забезпечується набагато більше при наявності релігійної свободи у суспільстві, – експерт PDF Друк E-mail
10.08.2010 10:27
КИЇВ – Одним із основних сучасних викликів релігійної свободи – це навчити та прищепити наступним поколінням розуміння важливості свободи совісті та віросповідання як фундаментального права людини. Про це заявив директор Міжнародного центру права і релігієзнавства професор Коул Дьюрем (США) у своєму вітальному слові до учасників XV Міжнародної наукової конференції на тему «Свобода релігії і демократія: старі і нові виклики».
Детальніше...
 
Більшість прихильників новітніх релігій становлять люди без релігійного минулого – дослідження PDF Друк E-mail
04.08.2010 12:21
КИЇВ – Поширена думка про те, що багато українців відходять від традиційної релігії і переходять до новітніх релігійних течій, не відповідає дійсності. Переважна більшість тих, хто сповідує новітні релігії, є новонаверненими людьми, котрі, як правило, не мають релігійного минулого. Цим та іншим питанням була присвячена прес-конференція українських релігієзнавців в Укрінформі.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС