Представники церков і релігійних організацій України зустрілися з адвокаційною командою американського фонду RAZOM. Делегацію очолювала Марія Сорока, співзасновниця фонду та керівниця адвокаційної команди у США.

Учасники зустрічі обговорили перспективи співпраці в різних напрямках. Захід відбувся 9 червня 2023 року в приміщенні Київської православної богословської академії.

фонд Razom, Razom, Київ, Україна, церква

До складу американської делегації також входили:

  • Скотт Куллінан, старший радник RAZOM з питань урядового квотування;
  • Грег Кульчицький, асоційований директор RAZOM з урядових питань;
  • Марина Майборода, старший науковий співробітник Ініціативи зі сталого розвитку Фонду ООН;
  • Катя Павлевич, експерт RAZOM з комунікацій та піару;
  • Олексій Захарченко, комунікаційний директор БФ «Разом для України».

Представники фонду RAZOM розповіли про результати роботи в Україні під час війни та про свої адвокаційні зусилля на підтримку України на міжнародному рівні.

Українські релігійні діячі поділилися досвідом міжконфесійної співпраці у форматі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та розповіли про гуманітарну діяльність українських церков під час російської агресії.

Київ, Україна, церква, релігійні діячі

В зустрічі взяли участь представники Православної Церкви України, Римсько-Католицької Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Української Лютеранської Церкви, Духовного управління мусульман України та Інституту релігійної свободи.

Американський неприбутковий фонд RAZOM – це мережа з 175 тисяч благодійників та волонтерів, яким від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вдалося зібрати понад 88 млн доларів на екстрену допомогу Україні. Фонд працює разом із експертами, політиками та виборцями у США, щоб побудувати демократичну і процвітаючу Україну.

фонд Razom, Razom, Київ, Україна, церква, релігійні діячі