Представники українських конфесій обговорили проблематику терору цивільного населення України, який здійснює Росія шляхом постійних обстрілів цивільної інфраструктури крилатими і балістичними ракетами, а також ударними дронами.

З цього приводу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступить із зверненням до міжнародної спільноти. Про ці та інші заходи реагування на міжнародному рівні йшлося під час засідання Секретаріату ВРЦіРО, яке відбулося 19 вересня 2023 року в канцелярії Церкви адвентистів сьомого дня під головуванням Станіслава Носова

Учасники засідання спланували іншу діяльність Ради Церков на міжнародному рівні, включаючи зустрічі з парламентарями інших країн та організацію закордонних візитів делегації ВРЦіРО з метою протидії російській пропаганді та поширення правдивої інформації про геноцид українців та інші наслідки російського вторгнення в Україну.

Крім цього, представники конфесій розглянули законопроєкти з питань державно-конфесійних відносин та суспільної моралі, які знаходяться на розгляді парламенту. Зокрема Секретаріат ВРЦіРО опрацював звернення до керівництва Верховної Ради, парламентських фракцій і груп проти легалізації порнографічної індустрії в Україні, що пропонується проєктом № 9623. 

Секретаріат Ради також розглянув пропозиції Комісії ВРЦіРО з питань соціального служіння щодо становлення та подальшого розвитку медичного капеланства в Україні.