На початку 2024 року «козаки» т. зв. «ДНР» опечатали всі храми і прилягаючі  до них території і не допускають віруючих Української Греко-Католицької Церкви в храми і на територію для звершення молитов і богослужінь. 

Звернення віруючих до місцевих чиновників «ДНР» щодо опечатування храмів та перешкоджання здійсненню релігійної діяльності «козаками» не дали жодних результатів. Віруючі греко-католики позбавлені можливості відвідувати свої храми і звершувати богослужіння. 

Перед тим, священики, які звершували богослужіння у цих храмах були видворені за межі окупованих територій, а двоє священиків УГКЦ з Бердянська - о. Іван Левицький і о. Богдан Гелета – ще 16 листопада 2022 року були ув’язнені та утримуються у неволі до сих пір.

Слід зазначити, що на окупованій території Запорізької області 26 грудня 2022 року окупаційна влада видала т.зв. розпорядження, згідно з яким на захопленій частині Запорізької області забороняється діяльність УГКЦ, а також організацій її соціального служіння.

Нагадаємо, що з 2014 року в м. Донецьку «днрерівці» забрали молитовні приміщення у низки релігійних громад різних конфесій.