Учасники робочого засідання, що відбулося 26 березня 2024 року в Києві під головуванням Анатолія Козачка, старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської, проаналізували свою адвокаційну діяльність в першому кварталі поточного року. Відмічено позитивний розвиток ініціатив Ради щодо об’єднання зусиль діаспори в США та інших країнах з метою всестороннього залучення наявних ресурсів для допомоги нашій країні. Як відомо, на засіданні РЄПЦУ в листопаді минулого року було прийнято рішення та надано відповідні доручення для кращого інформування закордонної церковної аудиторії та адвокації. 

Присутні обговорили також стан та тенденції державно-церковних відносин. Олександр Заєць, голова правління Інституту релігійної свободи, озвучив новини щодо проходження профільних законопроектів та  інших ініціатив. Глави церков обговорили умови звершення пасторського та капеланського служіння в умовах війни та мобілізації. 

Учасники засідання обговорили також розвиток взаємин та проєктну співпрацю зі Світовим Євангельським Альянсом та іншими міжнародними структурами. «Делегації від РЄПЦУ планують участь в міжнародних заходах аби правда про намагання кремлівського режиму винищити цілий народ в центрі Європи була відома усім. Правда робить людей вільними для доброї дії» переконаний Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ.

В другій частині засідання священнослужителі обговорили стан підготовки Національного Дня Молитви за Україну – спільного проекту церков, що вже в червні вдев’яте об’єднає молитовників України.