25 квітня 2024 року відбулася зустріч Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександра Литвиненка з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО). У зустрічі також взяв участь голова Державної служби з питань етнополітики і свободи совісті Віктор Єленський.

Під час зустрічі сторони обговорили різні аспекти діяльністі українських церков та релігійних організацій в умовах воєнного стану. Зокрема, була підкреслена важливість служіння і статусу священнослужителів та душпастирська, гуманітарна й духовно-психологічна діяльність конфесій під час війни з російським агресором. 

Учасники зустрічі відзначили важливість продовження міжнародної діяльності церков і релігійних організацій щодо адвокації України, донесення до світу правдивої інформації про російську агресію і злочини та сприяння у підтримці України з боку різних країн.

На зустрічі були відзначені досягнення в сфері військового капеланства з моменту прийняття профільного закону та обговорено шляхи подальшого розвитку капеланського служіння у Силах Оборони України. 

В зустрічі взяли участь глави та уповноважені представники Українського Біблійного Товариства, Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, Української Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня в Україні, Української Лютеранської Церкви, Духовного управління мусульман України, Духовного управління мусульман АР Крим, Об’єднання іудейських релігійних організацій України та Інституту релігійної свободи.