Глави і представники членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілися з Віце-президентом Європейської комісії з популяризації європейського способу життя Маргарітісом Схінасом.

Захід відбувся 29 жовтня 2021 року в залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії, який на прохання Головуючого у ВРЦіРО модерував Архієпископ Православної Церкви України Євстратій (Зоря).

Пан Схінас також представляє Грецію в Європейській комісії і відповідає за діалог з релігійними спільнотами та захист свободи віросповідання і переконань. Учасники зустрічі торкнулися конкретних питань допомоги тим, хто страждає від беззаконня, зокрема на окупованих територіях України – на Донбасі та Криму. 

Українські релігійні діячі також засвідчили підтримку справи долучення України до європейської спільноти, зазначивши при цьому важливість збереження духовного коріння Європи. Було висловлене спільне бажання продовжити співпрацю між інституціями Європейського Союзу та Всеукраїнською Радою Церков, як інституцією українського громадянського суспільства.

ВРЦіРО, Рада Церков, Європейська комісія, Маргарітіс Схінас

ВРЦіРО, Рада Церков, Євстратій Зоря, Олександр Язловецький, Степан Сус, Рустам Гафурі

Європейська комісія, Маргарітіс Схінас

ВРЦіРО, Рада Церков, Європейська комісія, Маргарітіс Схінас

Фото: Андрій Сидор