"Промовистим вираженням доброї волі сторін до врегулювання ситуації дипломатичним шляхом могла би стати фактична реалізація угоди про обмін утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб на раніше обумовлених у рамках Нормандського формату умовах."

З таким закликом Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до Президента України та Президента Російської Федерації. 

Зважаючи на спроби міжнародного співтовариства забезпечити відновлення переговорів у рамках Нормандського формату, закликаючи всіх учасників процесу виявити рішучість і докласти необхідних зусиль для здійснення обміну утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб як першого кроку в процесі реалізації всеосяжної стратегії деескалації існуючого конфлікту, звертаємось до вас із проханням невідкладно вжити всіх необхідних дій для звільнення заради милосердя та з гуманітарних міркувань усіх утримуваних осіб.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій також закликала Володимира Зеленського та Володимира Путіна “докласти всіх можливих дипломатичних зусиль для того, щоб не допустити жахливого кровопролиття на нашій землі, яке залишить незгладимий слід на багато поколінь, але прагнути до досягнення міцного справедливого миру між нашими країнами”.

Від імені церков і релігійних організацій України звернення підписав Головуючий у ВРЦіРО, президент Українського Біблійного товариства Григорій Комендант.

Нагадаємо, що раніше ВРЦіРО звернулася до українського суспільства та міжнародного співтовариства з закликом молитися та єднатися з метою готовності дати консолідовану відсіч російському агресору.

Фото: Укрінформ