Рада Церков закликала дотримуватися вимог профілактики поширення коронавірусу

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила спеціальне звернення до громадськості з приводу профілактики поширення коронавірусу та необхідних дій під час карантину в Україні. 

Документ прийнято на позачерговому засіданні ВРЦіРО за результатами обговорення з керівництвом МОЗ заходів, пов’язаних із запровадженням карантину в Україні, повідомляє Інститут релігійної свободи.

МОЗ рекомендувало церквам і релігійним організаціям вжити низку заходів під час організації богослужінь і поточної релігійної діяльності.

Зі свого боку Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила наступне звернення до громадськості:

ЗАКЛИК

до українського народу

від Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

щодо профілактики поширення коронавірусу

В зв’язку з запровадженням в Україні карантину з 12 березня по 3 квітня 2020 року з метою недопущення поширення коронавірусу, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає:

Кожна з наших Церков і релігійних організацій з урахуванням своїх особливостей вживає і буде вживати заходи, пов‘язані з карантином.

Особливо закликаємо в цей час до посилення молитов до Всевишнього з проханням про зупинення та подолання цієї світової пандемії. Віримо у Його допомогу та залишаємося пильними щодо дотримання профілактичних заходів. 

Читайте також:  Карантин в Україні: відповідальність за порушення