Рада Церков закликає віруючих відзначати Великодні свята вдома з сім'єю

18:55
2742
Читайте на русском / Read in English

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала кожного віруючого не ставитися легковажно до коронавірусної хвороби та не піддаватися хибному відчуттю безпеки, але дослухатися до настанов своїх релігійних лідерів і рішень уряду. Зокрема, ВРЦіРО закликає відзначати Великодні свята по своїх домівках, у сімейному колі, щоб віра кожного проявилася у любові до свого ближнього.

Наводимо повний текст заклику Ради Церков

Комюніке

зустрічі в форматі відеоконференції

між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

та Національною поліцією України

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій за підсумками зустрічі з Головою Національної поліції України І.В. Клименком, нагадуючи свій Заклик щодо профілактики поширення коронавірусу від 16 березня 2020 року:

  • Висловлює подяку медикам, поліції та всім людям, які, ризикуючи власним життям, служать ближнім у боротьбі з подоланням епідемії коронавірусу COVID-19;
  • Закликає вірян кожної церкви і релігійної організації не ставитися легковажно до коронавірусної хвороби та не піддаватися хибному відчуттю безпеки, але дослухатися до настанов своїх релігійних лідерів і рішень уряду щодо відзначення Великодніх свят по своїх домівках, у сімейному колі, щоб віра кожного проявилася у любові до свого ближнього й усіх!
  • Звертаємося до священнослужителів всіх конфесій і просимо вас з відповідальним словом звернутися до вірних у своїх громадах про необхідність дотримання карантинних приписів, щоб мінімізувати ризик зараження і поширення інфекції;
  • Закликаємо усіх до молитви за Україну, за зцілення людей, за медиків і увесь медперсонал та подолання епідемії коронавірусу, відновлення економіки і нормального життя.

* * *

Суспільний мовник (телеканали UA:ПЕРШИЙ та UA:КУЛЬТУРА) і низка центральних телеканалів у неділю, 19 квітня, з самого ранку будуть транслювати Великодні богослужіння з церков різних конфесій: православних, греко-католиків, євангельських християн. Нагадаємо, що під час карантину Суспільний мовник транслюватиме щотижня богослужіння і релігійні проповіді різних конфесій.

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.