Представники ВРЦіРО зустрілися з керівництвом Держслужби з захисту споживачів

12:27
391

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій налагоджує взаємодію з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

21 квітня 2021 року відбулася перша зустріч релігійних діячів різних конфесій з головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою та її заступниками, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Представники ВРЦіРО та Держслужби обговорили питання організації Великодніх святкувань в умовах карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19. Йшлося про нові форми богослужінь і традиційних освячень Пасхальних кошиків, які практикуються у різних церквах для додаткового захисту віруючих від поширення коронавірусної інфекції.

Своїми напрацюваннями в цій сфері поділилися представники Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Учасники зустрічі домовилися час від часу зустрічатися для прямого діалогу та розвитку подальшої взаємодії ВРЦіРО та Держпродспоживслужби.

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Читайте на цю тему