Досвід міжконфесійної співпраці в Україні може бути взірцем для інших країн, – Міністр Держави Ізраїль у справах релігій

14:46
1327
Читайте на русском

   Фото: www.mako.co.il         
  
Міністр Яаков Маргі високо оцінив співпрацю конфесій в Україні

 

ЄРУСАЛИМ – По завершенні робочого засідання делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяла участь в обіді разом з Міністром Держави Ізраїль у справах релігій паном  Яаковом Маргі. Захід відбувся 19 жовтня у готелі «Mount Zion», який розташований поблизу старого міста в Єрусалимі.

Як повідомив Інституту релігійної свободи телефоном з Єрусалиму Геннадій Білорицький, у ході зустрічі пан Яаков Маргі висловив своє захоплення діяльністю Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. На його погляд Рада є чудовим “майданчиком” для діалогу представників різних конфесій та інструментом для усунення суперечностей.

 

Міністр зауважив, що досвід міжконфесійної співпраці в Україні може бути взірцем для інших країн, оскільки допомагає утверджувати в українському суспільстві мир та злагоду. За словами пана Яакова Маргі, він зміг особисто в цьому переконатися, перебуваючи з робочою поїздкою в Одесі та Умані цього року.

Міністр Держави Ізраїль у справах релігій висловив слова подяки на адресу українського Уряду за створення умов для ренесансу релігійної віри в Україні, в тому числі для відродження єврейської громади.

Окремо пан Яаков Маргі подякував Головному рабину м.Києва та України Якову Дов Блайху за активну діяльність серед єврейської громади в Україні, а також за обрання Святого міста – Єрусалиму для проведення чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Після зустрічі усі бажаючі з делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій отримали можливість відвідати з екскурсією місто Віфлеєм (Бейт Лехем).

Ввечері цього ж дня в Єрусалимі відбулась урочиста вечеря за участю VIP-гостей, серед яких були присутні високопосадовці Держави Ізраїль, поважні релігійні діячі, представники культурних та ділових кіл. Спілкування відбувалось у неофіційній та дружній атмосфері.

Про результати виїзного засідання в Єрусалимі та склад делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій читайте на сайті Інституту релігійної свободи у спеціальному розділі.

 

 

 

 

Читайте усі репортажі про виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі від19-20 жовтня 2009 року

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: міжконфесійні

Читайте на цю тему