Комісія США з міжнародної релігійної свободи отримала нового керівника

15:32
1475
Читайте на русском

   Фото: www.irs.in.ua
  
Леонард А. Лео став новим керівником USCIRF

 

ВАШИНГТОН – Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, був обраний головою Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF), до складу якої до цього часу він входив у якості уповноваженого члена. З липня 2009 року він прийняв повноваження керівника Комісії від Феліс Гаєр, які будуть закріплені за ним протягом року.


"Це велика честь виконувати обов'язки голови", – сказав пан Лео.

Він також заявив: "Я сподіваюся, що продовжуючи роботу Комісії, ми, як і раніше, будемо допомагати нашому уряду за допомогою корекції та сприяння у вирішенні багатьох проблем, що стоять перед свободою віросповідання в усьому світі. Я з нетерпінням чекаю роботи з моїми колегами – членами Комісії з метою забезпечення визнання цього основоположного права людини в якості найважливішого і повністю інтегрованого компоненту будь-якої успішної американської зовнішньої й економічної політичної стратегії та політики національної безпеки".

Леонард А. Лео був призначений членом Комісії США президентом Джорджем У. Бушем у 2007 році. Будучи уповноваженим USCIRF, він відвідав Саудівську Аравію, Ірак, Нігерію, Судан, В'єтнам з метою оцінки порушень релігійної свободи в цих країнах.

USCIRF є незалежною двопартійною федеральною урядовою комісією США. Уповноважені члени комісії призначаються президентом і керівництвом обох політичних партій в Сенаті та Палаті представників США. Серед основних обов'язків Комісії є розгляд фактів та обставин порушень релігійної свободи на міжнародному рівні та внесення рекомендацій з питань політики Президенту, Державному секретарю та Конгресу США.

 

 

За матеріалами: USCIRF
Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі:

Читайте на цю тему