Комісія з забезпечення реалізації прав релігійних організацій має стати “майданчиком” для ухвалення складних політичних рішень, – Іван Васюник

14:10
1697
Читайте на русском

   Фото: Урядовий портал        
  
Васюник виступає за конструктивну співпрацю Уряду і Церкви

 

КИЇВ – Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник висловив переконання, що засідання Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій повинні стати не місцем надання чергових малоефективних доручень, але своєрідним “майданчиком”, де будуть ухвалюватись політичні рішення для розв’язання складних питань державно-церковних відносин.

 

Довідка ІРС. Комісія з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій утворена Кабінетом Міністрів 25 червня 2008 року як постійно діючий консультативно-дорадчий орган. Таке рішення Уряд ухвалив після першої зустрічі Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 11 квітня 2008 року. Положення про Комісію та її склад затверджено постановою Кабміну від 30 жовтня 2008 року.

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Читайте на цю тему