Посібник «Твоє право на свободу віросповідання» надруковано новим накладом

15:00
1558
Читайте на русском

Вийшов із друку другий наклад навчального посібника з релігійних прав. 

Посібник «Твоє право на свободу віросповідання» розкриває зміст законодавчих актів України та міжнародних документів у сфері свободи совісті та віросповідання. Автор навчального видання юрист Максим Васін пояснює особливості застосування положень Конституції та норм окремих законів, наводячи приклади з судової практики та правозахисної діяльності, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Матеріал викладений із використанням засобів інтерактивного навчання: QR-кодів з гіперпосиланнями на цитовані документи, розміщені в мережі Інтернет. Посібник буде корисним викладачам і студентам зі спеціальностей право, богослов’я, релігієзнавство, соціологія, а також посадовим особам, журналістам, релігійним діячам і членам релігійних громад.

Видання, надруковане другим накладом, отримало рекомендацію Вченої ради юридичного факультету Ужгородського національного університету та позитивні відгуки рецензентів: доктора юридичних наук, академіка Національної академії правових наук України професора Василя Костицького; заступника декана юридичного факультету Ужгородського національного університету, доктора філософії, доктора теології Олександра Білаша та голови правління Інституту релігійної свободи Олександра Зайця.

  • Електронна версія посібника «Твоє право на свободу віросповідання» доступна для безкоштовного завантаження за цим посиланням: bit.ly/PAX-Vasin-handbook
  • Бажаючі безкоштовно отримати друкований примірник можуть подати заявку за цим посиланням: forms.gle/MonJ9aS4LxTAg4z4A 

Cтворення, друк та безкоштовне поширення цього посібника стало можливим за підтримки ПАКС (лат. – PAX), найбільшої миротворчої організації в Нідерландах. Ця робота тривала в рамках проекту «Віра в релігійний плюралізм», що реалізується ПАКС у співпраці з Інститутом релігійної свободи (ІРС) та фінансується Постійним представництвом Нідерландів при ОБСЄ у Відні.

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.