Постанова Кабміну "Про утворення Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій"

08:22
1454
 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 25 червня 2008 р. № 571 Київ Про утворення Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій  Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 1. Утворити Комісію з питань...

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 


П О С Т А Н О В А 

від 25 червня 2008 р. № 571 

Київ 


Про утворення Комісії з питань 

забезпечення реалізації прав релігійних організацій 

 


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 


1. Утворити Комісію з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій (далі - Комісія) як постійно діючий консультативно-дорадчий орган. 


2. Затвердити головою Комісії Віце-прем'єр-міністра України відповідно до розподілу функціональних повноважень. 


3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету  Міністрів України від 24 січня 2007 р. № 61 "Про утворення Комісії при Кабінеті Міністрів України з питань повернення майна релігійним організаціям" (Офіційний вісник України, 2007 р., № 6, ст. 225). 


4. Державному комітетові у справах національностей та релігій внести у місячний строк на розгляд Кабінету Міністрів України проект Положення про Комісію та пропозиції щодо визначення її складу. 

 


Прем'єр-міністр України                                                                                      Ю.ТИМОШЕНКО 


Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі:

Читайте на цю тему