Прот. Георгій Коваленко: “Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності”

17:34
1491
Читайте на русском

Протоієрей Георгій Коваленко – голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви


Cпеціально для Інституту релігійної свободи


Спроби надати одностатевим сексуальним стосункам такий самий статус як шлюбу між чоловіком і жінкою є викривленням суспільної моралі і ще однією спробою легалізувати гріх. Біблія називає одностатеві сексуальні стосунки огидними і неприродними. Церква завжди вважала і вважає це гріхом і пам’ятає слова апостола Павла: “Не ошукуйте себе: ні розпусники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні блудники, ні мужоложники… Божого Царства не успадкують. І такими були деякі з вас; але ви обмилися, але ви освятилися, але ви виправдалися ім'ям Господа Ісуса Христа і Духом нашого Бога” (1-е Кор. 6, 9-11). 


Церква закликає грішників до каяття і виправлення заради спасіння.  А тим, хто так наполегливо намагається зробити традиційними “нетрадиційні” речі, хочеться нагадати Біблійну історію про Содом і Гомору. 


Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності, проводити профілактику абортів, допомагати молодим і багатодітним родинам.


Щоб подолати економічну кризу, треба відмовитися від ідеології суспільства споживання і марнотратства. А щоб подолати демографічну кризу, треба відмовитися від ідеології гріха і розпусти на користь традиційних родинних цінностей.


До речі, Українська Православна Церква окремо і в рамках Всеукраїнської Ради Церков звернулася до членів Постійної делегації України в ПАРЕ з відповідним зверненням.

 

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: суспільна мораль

Читайте на цю тему