Рішення Європейського суду про заборону розміщення хрестів у школах Італії неправомірно і має політичний характер, – декларація делегатів ПАРЄ

14:19
1751
Читайте на русском

   Фото: Tony Gentile 
  
Європарламентарі проти заборони розп'ять у школах Італії

 
СТРАСБУРГ, Франція – Група парламентарів – делегатів ПАРЄ заявила про неправомірність і політичний характер рішення Європейського Суду з прав людини про заборону розміщення хрестів та розп'ять Ісуса Христа в школах Італії. Вони стверджують, що розп'яття є не тільки релігійними символами, але також в цілому вважаються атрибутами італійської історії та самобутності.

 

 

Крім цього, за словами Міністра закордонних справ Італії пана Франко Фраттіні, незабаром він збирається зустрітися з головою Європейського суду Жаном-Полем Костою, і сподівається, що Суд прийме до розгляду апеляцію італійської влади. "Ми маємо намір відстоювати у Суді дуже глибокі почуття італійського народу, фундаментальні принципи, ідентичність нашої країни", – підкреслив пан Фраттіні. Міністр також заявив, що багато європейських країн підтримали наміри Італії оскаржити згадане рішення Євросуду.

 

 

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Читайте на цю тему