Розпорядження Кабміну про передачу в безоплатне користування чоловічому монастирю УПЦ будівлі колишньої Свято-Микільської церкви в м. Києві

19:44
1118
 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 26 жовтня 2011 р. № 1044-р Київ Питання передачі в безоплатне користування чоловічому монастирю на честь Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви будівлі колишньої...

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 26 жовтня 2011 р. № 1044-р
Київ


Питання передачі в безоплатне користування
чоловічому монастирю на честь Різдва Пресвятої
Богородиці Української Православної Церкви
будівлі колишньої Свято-Микільської
церкви в м. Києві

 


1. Підтримати пропозицію Міністерства внутрішніх справ, погоджену з Київською міською державною адміністрацією, щодо передачі в безоплатне користування чоловічому монастирю на честь Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви будівлі колишньої Свято-Микільської церкви в м. Києві.


2. Взяти до відома, що Міністерство внутрішніх справ разом з Київською міською державною адміністрацією здійснить в установленому законом порядку передачу в безоплатне користування чоловічому монастирю на честь Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви будівлі колишньої Свято-Микільської церкви в м. Києві.


3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 487 “Про передачу в безоплатне користування монастирю “Свято-Покровська Голосіївська пустинь” будівлі колишньої Свято-Микільської церкви у м. Києві”.

 

Прем'єр-міністр України                                                           М.АЗАРОВ

Інд. 70

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua    

 

Джерело: Урядовий портал

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі:

Читайте на цю тему