У Вашингтоні занепокоєні релігійними утисками на окупованих територіях України

22:47
1746
Читайте на русском

 

 


Фото: Сергей Демидович

 

Водночас депутат Бундестагу ФРН пастор Франк Хайнріх нагадав про резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Європи від 29 січня 2015 року щодо необхідності захисту християн в Європі і на Близькому Сході.

“Події в Україні стривожили не тільки сусідні держави та політиків, які втягнуті у цей конфлікт, але також глобальну Християнську спільноту. В багатьох дискусіях розмова сфокусована не лише на конфлікті між Росією та Україною, але мова йде також про конфлікт між Євразією та Європою, Росією та Заходом, православним «Руським світом» и ‘секуляризованою протестантсько-католицькою цивілізацію’, православними цінностями та універсальними правами людини, ‘традиційним порядком’ та свободою”, – наголосив у своїй доповіді віце-президент Асоціації «Духовне Відродження» професор Михайло Черенков.

У дискусії під час Круглого столу взяли участь українські пастори Ігор Бандура та Петро Дудник. Учасники заходу детально ознайомилися зі станом церков і умовами релігійної діяльності віруючих на окупованих територіях України, обговорили можливі шляхи допомоги християнам в Криму та на Донбасі.

Учасники зустрічі закликали християн всього світу молиться про мир в Україні та підтримувати переслідуваних одновірців.


 
www.irs.in.ua 

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: порушення

Читайте на цю тему