Всесвітня Рада Церков визначилася з двома кандидатами на пост генерального секретаря цієї організації

11:15
1686
Читайте на русском

   Фото: Пітер Вільямс (ВРЦ), Церква Норвегії
  
Д-р Парк Соенг-вон і д-р Олаф Фюксе Твейт

 

ЖЕНЕВА, Швейцарія – У поширеній офіційній заяві Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) кандидатами на пост генерального секретаря Ради названі імена пастора Парка Сеонг-вон, професора пресвітеріанської семінарії в місті Кенсан (Південна Корея), і пастора Олафа Фюксе Твейта, генерального секретаря Ради з екуменічних і міжнародних відносин Церкви Норвегії (лютеранської). Спеціальний відбірковий комітет ВРЦ вибрав цих кандидатів зі списку шести претендентів.


"Відбірковий комітет працював в доброму дусі співробітництва та християнського спілкування. Кандидати однаково залучені до екуменічного руху. Вони представляють різні суспільства і мають різний досвід, таланти і здібності", – повідомила під час засідання відбіркового комітету його голова д-р Агнес Абоум.

Нового генерального секретаря буде обрано на сесії Центрального комітету ВРЦ, яка пройде в Женеві з 6 серпня по 2 вересня 2009 року. Повноваження нинішнього лідера Ради, кенійського пастора Семюеля Кобії, закінчуються в кінці цього року. У минулому році Кобія оголосив, що не буде висуватися на другий термін.

Пастор Сеонг-вон є членом Центрального комітету ВРЦ, здійснює служіння в Пресвітеріанской Церкви Кореї, з 1994 по 2004 рік працював у Всесвітньому Альянсі Реформатської Церкви. Він має докторські ступені в області богослов'я та пастирського служіння Бернського університету (Швейцарія) і Богословської семінарії Сан-Франциско (США).

Пастор Твейт керує екуменічними та міжнародними контактами Церкви Норвегії (лютеранської) з 2002 року. Він також входить до складу декількох структур ВРЦ, а також член ради директорів та виконавчого комітету Християнської Ради Норвегії.

Утворена у 1948 році Всесвітня Рада Церков є найбільшим у світі міжконфесійним екуменічним об'єднанням, до складу якого входять 349 Церков – протестантських, православних і англіканської. Церкви-члени Ради представляють більше 560 млн. віруючих з 110 країн світу.

 

 

 

За матеріалами: Всесвітня Рада Церков

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: міжконфесійні

Читайте на цю тему