Юлія Тимошенко відзначила важливість духовної освіти та відродження духовності української нації

06:57
1391
Читайте на русском

   Фото: www.tymoshenko.com.ua
  
Тимошенко виступає за духовну освіту у всіх закладах освіти

 

ЛЬВІВ – Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що її уряд почав досить тісний діалог із представниками всіх конфесій в Україні й вважає за необхідне, щоб у всіх навчальних закладах було введено духовну освіту.


Як передає кореспондент УНІАН, про це Юлія Тимошенко сказала 20 серпня 2009 року, виступаючи на зборах Світового конгресу українців у Львові.

«Без духовності, без натхнення ми ніяких економічних реформ не піднімемо. Ми не піднімемо взагалі нічого. І тому моя особиста співпраця і співпраця уряду з Радою Церков, зі всіма конфесіями сьогодні дала можливість виробити магістральні напрями. Перше – ми приймаємо закони і вводимо духовну освіту у всіх навчальних закладах. Друге – ми робимо так, щоб духовні виші було прирівняно до інших вишів за статусом, за можливостями. Тому що ми віримо, що там справжня освіта, яка іноді вище і краще, ніж світська вища освіта», – сказала глава Українського уряду.

При цьому вона наголосила на важливості відродження духовності української нації.

Нагадаємо, що 13 липня 2009 року відбулась чергова зустріч Юлії Тимошенко з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. За її результатами було видане урядове доручення щодо розв’язання актуальних проблем державно-церковних відносин та створення належних умов для духовної і соціальної діяльності релігійних організацій в Україні. 

 

 

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: державно-церковні

Читайте на цю тему