ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Група парламентарів просить Київську міську владу передати костьол св.Олександра у власність римсько-католицькій громаді Києва
19.06.2009 17:53
КИЇВ – 19 червня 2009 група народних депутатів України з різних парламентських фракцій звернулась до Київського міського голови Леоніда Черновецького зі зверненням щодо необхідності передачі костьолу святого Олександра і його допоміжних споруд у власність римсько-католицькій релігійній громаді в місті Києві. Парламентарі наголосили на тому, що київський міській владі ніщо не заважає передати ці об’єкти на баланс релігійної громади і таким чином дотриматися зобов'язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи.
Детальніше...
 
Кабмін вніс зміни до складу Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі
19.06.2009 08:07
КИЇВ – Розпорядженням від 17 червня 2009 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Окрім діячів культури та фахівців у різних галузях, до складу Національної комісії було включено Голову Правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця та директора Інституту філософії імені Г.С.Сковороди Національної академії наук Мирослава Поповича.
Детальніше...
 
Секретаріат Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проаналізував стан державно-церковних відносин та обговорив шляхи захисту суспільної моралі
17.06.2009 07:45
КИЇВ – 16 червня 2009 року у приміщенні Головної синагоги міста Києва, на Подолі, відбулось засідання Секретаріату Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке проходило під головуванням помічника Головного рабина м.Києва та України Об’єднання іудейських релігійних організацій України. Протягом зустрічі представники конфесій приділили увагу актуальним питанням державно-конфесійних відносин та темі захисту моральних засад суспільства.
Детальніше...
 
Круглий стіл на тему “Свобода вибору освіти в Україні” підняв проблеми розвитку приватної освіти та представив розроблені експертами законодавчі зміни
15.06.2009 11:55
КИЇВ – 12 червня 2009 року у приміщенні КМПУ імені Б.Д.Грінченка відбувся Круглий стіл на тему «Свобода вибору освіти в Україні. Розвиток приватної освіти», який став продовженням Робочого семінару з аналогічної тематики. Метою заходу було привернути увагу представників органів держаної влади на проблему незабезпеченості права українських батьків на свободу вибору освіти для своїх дітей, а також на складні законодавчі умови, запроваджені на сьогодні для сектору приватної освіти в Україні.
Детальніше...
 
Києво-Печерська Лавра залишається у комунальній власності Києва – голосування у ВР
15.06.2009 07:50
КИЇВ – Верховна Рада України не підтримала пропозицію про передачу в державну власність комплексу Києво-Печерської лаври. За відповідну постанову, внесену до парламенту членами Комітету з питань культури і духовності, 11 червня 2009 року на пленарному засіданні проголосував лише 221 народний депутат (148 – з фракції БЮТ, 54 – з фракції Блок «НУНС», 19 – з фракції Блоку Литвина), а за направлення на повторне перше читання – 225, при необхідних 226 голосів. Представники фракцій Партії регіонів та КПУ виступили проти цієї ініціативи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Сторінка 231 з 256

Консультації

Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...
 
Релігійна організація вправі не міняти назву під час перереєстрації – роз’яснення Мін’юсту
Міністерство юстиції роз’яснило особливості застосування законодавства України щодо найменування релігійних організацій.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Публікації

Щорічна доповідь Уповноваженого ВР з прав людини: витяг щодо свободи совісті та віросповідання
Витяг щодо свободи совісті та віросповідання.
Детальніше...
 
Правозахисники зібрали факти релігійних переслідувань на окупованому Донбасі
Доповідь «Коли Бог стає зброєю» містить у собі факти, свідчення жертв і очевидців релігійно-вмотивованих переслідувань, які здійснюють бойовики-сепаратисти під час збройного конфлікту на сході України.
Детальніше...

Заяви, звернення

«Рішуче засуджуємо погроми і переслідування за національною ознакою!» – Рада Церков
З обуренням і тривогою Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій констатує зростання кількості нападів та погромів, спрямованих проти циган (рома), та засуджує їх, незважаючи на виправдовуючі мотиви.
Детальніше...

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС