ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Уряд дозволив щоденно використовувати Михайлівський Золотоверхий монастир та Успенський собор Києво-Печерської для проведення богослужінь
10.06.2009 13:24
КИЇВ – 10 червня 2009 року Кабінет Міністрів України у ході чергового засідання прийняв рішення про надання культових споруд – визначних пам’яток архітектури у щоденне використання релігійним організаціям: Михайлівського Собору – Українській Православній Церкві Київського Патріархату та Успенського Собору Києво-Печерської Лаври – Українській Православній Церкві (у єдності з Московським Патріархатом).
Детальніше...
 
Під час міжнародної конференції представники органів влади та Церков обговорили шляхи вдосконалення державної пенітенціарної політики
09.06.2009 07:49
КИЇВ – 6 червня 2009 року у Києві відбулась Міжнародна конференція «Юридичний вимір в’язничного служіння», метою якої було проаналізувати стан законодавства європейських країн для забезпечення гуманізації державної пенітенціарної політики в Україні. Серед учасників були присутні керівництво Держдепартаменту виконання покарань, капелани та представники пенітенціарного душпастирства України, європейських країн і США, юристи та експерти громадських організацій.
Детальніше...
 
Розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями
04.06.2009 18:15
КИЇВ – 4 червня 2009 року у залі засідань колегії МОЗ за участі Міністра охорони здоров'я Василя Князевича відбулось установче засідання  Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Перше засідання було присвячено вирішенню організаційних питань, в ході якого було обрано керівництво Громадської ради та затверджено план її діяльності на 2009 рік.
Детальніше...
 
Парламент ухвалив за основу низку законопроектів, які стосуються питань свободи совісті та віросповідання
04.06.2009 13:58
КИЇВ – На пленарному засіданні у середу, 3 червня 2009 року, Верховна Рада України за наслідками розгляду у сесійній залі ухвалила за основу кілька законопроектів, які стосуються питань свободи совісті та віросповідання. Як вже повідомляв ІРС, одним із найважливіших з них є урядовий законопроект про порядок організації і проведення мирних заходів, який був підтриманий 228 голосами депутатів парламентської коаліції при необхідних 226.
Детальніше...
 
Азербайджан: правозахисники стурбовані репресивними поправками до закону про релігію та вимогою перереєстрації всіх релігійних громад
04.06.2009 09:49
БАКУ – Як зазначила 3 червня правозахисна організація «Форум 18», в Азербайджані 31 травня 2009 року набула чинності нова репресивна редакція Закону про свободу віросповідання, а також поправки до кримінального та адміністративного кодексів країни. При цьому змінами вводяться нові види "порушень" з боку релігійних організацій, які, на думку правозахисників, уряд може застосовувати до неугодних йому громад в якості методу більш жорсткої цензури.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Сторінка 233 з 256

Консультації

Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...
 
Релігійна організація вправі не міняти назву під час перереєстрації – роз’яснення Мін’юсту
Міністерство юстиції роз’яснило особливості застосування законодавства України щодо найменування релігійних організацій.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Публікації

Щорічна доповідь Уповноваженого ВР з прав людини: витяг щодо свободи совісті та віросповідання
Витяг щодо свободи совісті та віросповідання.
Детальніше...
 
Правозахисники зібрали факти релігійних переслідувань на окупованому Донбасі
Доповідь «Коли Бог стає зброєю» містить у собі факти, свідчення жертв і очевидців релігійно-вмотивованих переслідувань, які здійснюють бойовики-сепаратисти під час збройного конфлікту на сході України.
Детальніше...

Заяви, звернення

«Рішуче засуджуємо погроми і переслідування за національною ознакою!» – Рада Церков
З обуренням і тривогою Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій констатує зростання кількості нападів та погромів, спрямованих проти циган (рома), та засуджує їх, незважаючи на виправдовуючі мотиви.
Детальніше...

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС