ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Депутат Новинський знову закликає захистити майнові права церков PDF Друк E-mail
15.12.2014 18:43

Фото: unian.net
 
КИЇВ – Верховній Раді пропонується встановити додаткові обмеження щодо незаконного позбавлення релігійних організацій права власності на майно та право користування майном, переданим їм на законних підставах державою, громадськими організаціями та громадянами.

Про це зазначено у проекті Постанови № 1436, який депутат Вадим Новинський подав до Верховної Ради 11 грудня 2014 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Право власності релігійних організацій на майно, набуте законним шляхом відповідно до чинного законодавства України, є непорушним. Жодна релігійна організація, незалежно від культу, віросповідання, напряму, течії або толку, не може бути незаконно позбавлена майна, яке їй належить на праві приватної власності”, – зазначено у проекті.

Наприкінці лютого цього року депутат Новинський вже вносив аналогічний проект на розгляд парламенту, коли з’явилися чутки про намір захопити приміщення Києво-Печерської Лаври, якими користується УПЦ (Московського патріархату). Проте запропонована депутатом ініціатива не була поставлена на голосування у Верховній Раді попереднього скликання.

Як повідомляв ІРС, у складі новообраного парламенту російсько-українській підприємець Вадим Новинський вирішив працювати в Комітеті з питань культури і духовності.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС