ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Парламент відмовився скасувати незаконне рішення про прийняття законопроекту № 10221 PDF Друк E-mail
06.11.2012 16:42

 
  
Депутати відмовились скасувати прийняття проекту № 10221

 
КИЇВ – Верховна Рада відмовилась скасувати своє рішення про прийняття в цілому як закону проекту № 10221, голосування по якому відбулось із грубими порушеннями Конституції та законодавства України.

Про це свідчать результати голосування, яке відбулось 6 листопада 2012 року під час пленарного засідання парламенту шостого скликання, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Фракції парламентської більшості у повному складі відмовились підтримати проект постанови № 10221-П, а саме – Партія регіонів, комуністи, Народна партія та група «Реформи заради майбутнього».

Нагадаємо, що народний депутат Юрій Кармазін виступив з ініціативою скасувати рішення парламенту про прийняття у другому читанні законопроекту № 10221, який серед змін до 36 законів вносить суттєві правки до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Парламентар обґрунтував свою ініціативу численними порушеннями процедури та законодавства України під час ухвалення даного законопроекту.

Як повідомляв ІРС, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Нарада представників християнських Церков України, а також правозахисники,  громадські активісти та науковці звернулись до Президента України із закликом ветувати законопроект № 10221 з метою недопущення законодавчих обмежень свободи віросповідання в Україні.

 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС