ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Олександр ЗаєцьЗаєць Олександр Васильович

голова Правління громадської організації
«Інститут релігійної свободи», м.Київ
 
 
Народився 16 лютого 1968 року. Питаннями свободи віросповідання та державно-церковних відносин розпочав займатися з середини 1990-х років.

У 1999 – 2001 роках працював помічником-консультантом народного депутата України. У 2001 році разом із групою однодумців заснував і очолив громадську організацію «Інститут релігійної свободи» (у 2001–2008 рр. – директор, з 2008 – голова Правління).

З 2004 року є Виконавчим секретарем Наради представників християнських Церков України (на громадських засадах).

У 2005 – 2008 роках у якості експерта працював у складі Робочої групи з питань свободи віросповідання при Секретаріаті Президента України та Експертної групи з питань свободи совісті Національної ради з питань культури і духовності при  Президенті України.

Є співавтором низки законодавчих ініціатив та поправок до законів з питань свободи совісті та забезпечення діяльності релігійних організацій.

Бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях як експерт у сфері релігійної свободи, державно-церковних та міжконфесійних відносин.

Працював у складі Комісії з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій та Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України, Експертної ради з питань свободи совісті при Державному комітеті України у справах національностей та релігій, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
 
На теперішній час входить до складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України з питань співпраці з релігійними організаціями, Ради директорів Української Асоціації релігійної свободи.    
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС