ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Голова ВР Гройсман: Одностатевих шлюбів в Україні не буде (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
13.11.2015 17:09
Фото: EPA
 
Голова Верховної Ради Володимир Гройсман висловив переконання, що одностатеві шлюби в Україні ніколи не легалізують, оскільки потрібно утверджувати сімейні цінності.

Про це він заявив, закликаючи депутатів з порушенням регламентних процедур підтримати законопроект №3442, що доповнює антидискримінаційну статтю чинного трудового кодексу поняттями “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, повідомляє Інститут релігійної свободи.

"Ми виступаємо з вами за сімейні цінності. І ні в якому разі, – я чую якісь фейки, які говорять про те, що в Україні можуть бути хоч якісь одностатеві шлюби, – не дай Бог, щоб це відбулось. І ми ніколи це не будемо підтримувати", – заявив Володимир Гройсман.

Спікер парламенту також повідомив, що говорив із Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком про можливу появу в уряді уповноваженого з питань сім'ї і сімейних цінностей.

“Очевидно, що нам потрібно утверджувати сімейні цінності”, – наголосив Голова Верховної Ради.

Він пояснив, що, підтримуючи заборону дискримінації осіб, які належать до сексуальних меншин, парламент лише демонструє: "Ми згідні і здатні виконувати свої зобов’язання перед світом. І ми готові бути частиною цивілізованого європейського світу".

"І ще раз підтверджую: і сімейні цінності для нас є основними, і жодних одностатевих шлюбів в Україні і бути не може. Це моя позиція і більшості депутатських фракцій українського парламенту і парламентарів", – заявив Володимир Гройсман після завершення голосування.Як повідомляв ІРС, 12 листопада 2015 року парламентарі з 9-ї спроби проголосували за зміни до Кодексу законів про працю України, що відбулося з грубими порушеннями регламентних процедур.

 
Напередодні Верховна Рада не підтримала розширення статті про заборону дискримінації в проекті нового Трудового кодексу, підтриманого у першому читанні на заміну чинному Кодексу.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС